Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Блоги

   
21.01.2015
Колєснікова Олена

У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.

У заході взяли участь представники влади, освітньої сфери міста та ВНЗ, а також представники бізнесу в ІТ-галузі та ЗМІ.

   
   
17.01.2015
Колєснікова Олена

20.01.2015 у приміщенні ЦНАПу в Луцьку відбудеться конференція, під час якої обговорюватимуть проблеми галузі інтернет-технологій у місті та шукатимуть шляхи їх вирішення. Також під час заходу ініціюють створення ІТ-кластеру у Луцьку.

   
   
27.02.2011
Facebook.UA    
Колєснікова Олена

Згідно  українська аудиторія сервісу Facebook наразі становить 1,3 млн чоловік. Це майже 2,9% всього населення країни, або 12% українських інтернет користувачів

Динаміка росту вращаюча, оскільки ще в 3 місяці тому наших користувачів було 925 тис чол. Тобто приріст аудиторії за три місяці становить 42%. Рік тому,  в березні, ця аудиторія не перевищувала 300 тис чол. 

Дуже цікава вікова статистика сервісу по наших земляках: 

   
   
15.02.2010
Левандовська Олена Миколаївна

Користувачі Gmail вже почали користуватися новим сервісом. За даними блогу Gmail, за перші два дні після запуску сервісу в Google Buzz вже більше мільйона користувачів, які встигли написати більше 9 мільйонів повідомлень. Велика і роль мобільних пристроїв - за хвилину з них пишеться 200 повідомлень.

Думаю, не треба прямо порівнювати Google Buzz з такими сервісами, як Twitter, Friendfeed або Google Wave. Google Buzz є зовсім новим форматом спілкування.

   
   
12.01.2010
Колєснікова Олена

Дуже цікава стаття: http://habrahabr.ru/blogs/columns/79288/

Дуже цікава стаття про те, які технології вже відпрацювали своє і повинні піти у історію. Наприклад, у статті згадується факс, прокат кінофільмів, музичні компакт-диски. Світ змінюється, і у статті наведені цікаві спостереження.

Цитати:

   
   
17.12.2009
Колєснікова Олена

Компанія Google продовжує залишатися одним із найдивніших явищ інформаційної епохи і, відповідно, залучати до себе загальну увагу. А де увага – там неминуче з’являються різноманітні слухи. Наскільки ці слухи правдиві – невідомо, але левова частка пради у них все-таки є.