Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Конференція на тему «ІТ-сфера у Луцьку: розвиток, проблеми та ІТ-кластер»

   

20.01.2015 у приміщенні ЦНАПу в Луцьку відбудеться конференція, під час якої обговорюватимуть проблеми галузі інтернет-технологій у місті та шукатимуть шляхи їх вирішення. Також під час заходу ініціюють створення ІТ-кластеру у Луцьку.

Запрошуємо Вас підтримати ініціативу розвитку ІТ-сфери в місті та взяти участь у конференції. 

Під час зустрічі розглянуть такі питання:

Проблеми розвитку ІТ-галузі у Луцьку;
Презентація проекту «Розвиток кадрового потенціалу та інвестиційної привабливості ІТ-сфери у місті Луцьк»;

Створення ІТ-кластеру в Луцьку, який сприятиме розвитку середовища інтернет-технологій;
Підписання Меморандуму про співпрацю між Луцькою міською радою та ГО «Асоціація розвитку інтернет-простору».

 У конференції візьмуть участь представники Луцької міської ради, управління освіти та науки Луцької міської ради, виконавці проекту та партнери.

Будь ласка, підтвердіть участь у конференції за телефоном 0671930022 / 0666824439 або через ел. пошту