Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Перспективи Google Buzz

   

Користувачі Gmail вже почали користуватися новим сервісом. За даними блогу Gmail, за перші два дні після запуску сервісу в Google Buzz вже більше мільйона користувачів, які встигли написати більше 9 мільйонів повідомлень. Велика і роль мобільних пристроїв - за хвилину з них пишеться 200 повідомлень.

Думаю, не треба прямо порівнювати Google Buzz з такими сервісами, як Twitter, Friendfeed або Google Wave. Google Buzz є зовсім новим форматом спілкування.

Також не потрібно критикувати Google Buzz за відсутність налаштувань і функцій. Первісна завдання розробників - дати можливість всім бажаючим спробувати писати повідомлення і спілкуватися. Звичайно, не всім подобається, що в Живий стрічці багато незнайомих людей, зайва відкритість і не всі хочуть спілкуватися, але потрібно враховувати, що творці хочуть дати можливість випробувати Google Buzz як можна більшій кількості людей.

Потрібно сказати, що творці Google Buzz дуже оперативно реагують на відгуки користувачів і швидко вносять необхідні зміни до функціонал. Наприклад, вже є можливість зробити публічний профіль у «мінімальній комплектації» - тільки ім'я і прізвище, а також можна блокувати тих користувачів, з якими не хочете спілкуватися.

Я впевнений, що для того, щоб повністю зрозуміти суть Google Buzz, повинен пройти час. У перший час може скластися враження, що цей сервіс - марна трата часу, і ніякої користі він не принесе. Але потрібно враховувати, що там, де є багатомільйонна аудиторія, завжди є великі перспективи.

Вже найближчим часом Google Buzz обросте функціоналом і буде легко інтегруватися з Twitter, Facebook і іншими соціальними сервісами (з твиттеров вже є інтеграція, але вона не дуже зручна). Думаю, скоро в повідомленнях Google Buzz можна буде зручно вставляти адреса відеоролика Youtube, і він буде автоматично доступний для перегляду прямо в повідомленні (як це зараз реалізовано в Google Чаті і Gmail). Аналогічно буде з картами Google, фотографіями Picasa, документами Google Docs та іншими форматами матеріалів.

На мій погляд, однією з цілей Google Buzz є охоплення тій аудиторії, яка ще не охоплена мікроблоггінгом. З огляду на величезне число користувачів Gmail, у нового сервісу великий потенціал. Не варто боятися за долю Twitter і Facebook - вони чудово будуть розвиватися і далі, просто на полі соціальних сервісів з'явився ще один гравець - Google Buzz.
У плані просування сайтів Google Buzz дуже перспективний. Вже зараз спостерігаю, що та посилання дуже швидко індексуються. Я впевнений, найближчим часом повідомлення, опубліковані в Google Buzz, повноцінно будуть враховуватися в пошуку Google в реальному часі, а також у звичайному пошуку.
Будуть з'являтися нові методи просування сайтів і отримання цільових відвідувачів в Google Buzz. Будуть активно з'являтися статті виду «Як я отримав кілька тисяч відвідувачів з Google Buzz за 3 дні». Google Buzz є ще одним ефективним інструментом для створення "інформаційного шуму".
Я також впевнений, що навколо Google Buzz будуть з'являтися всілякі сервіси, за аналогією з Twitter. У самий найближчий час з'являться віджети для сайтів та блогів, з'являться рейтинги користувачів Google Buzz, а також сервіси на зразок Tweetmeme для агрегації самих цікавих і обговорюваних матеріалів в Google Buzz. Можливо, з'явиться сервіс на зразок Stubmleupon для серфінгу найпопулярніших матеріалів в новому сервісі Google.