Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

У Луцьку розпочали процес створення ІТ-кластеру

   

У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.

У заході взяли участь представники влади, освітньої сфери міста та ВНЗ, а також представники бізнесу в ІТ-галузі та ЗМІ.

Під час зустрічі розпочали процес створення ІТ-кластеру у Луцьку, до якого запрошують гравців цього ринку, громадські організації тощо. У рамках ІТ-кластеру планують здійснити популяризацію галузі та відповідної освіти та покращення середовища для ведення бізнесу, інкубатори і кабінети-консультацій.

Також Виконавчий комітет Луцької міської ради та ВОГО «Асоціація розвитку інтернет-простору» домовилися про співпрацю з метою створення передумов для розвитку ІТ-бізнесу в місті Луцьку через позиціонування міста як інвестиційно привабливого для розвитку ІТ-середовища та підготовки кадрового потенціалу для ІТ-бізнесу.

До ІТ-кластеру запрошують гравців цього ринку, громадські організації тощо. У рамках ІТ-кластеру можлива популяризації відповідної освіти та покращення середовища для ведення бізнесу, інкубатори та кабінети-консультацій.