Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Асоціація захисту прав молоді Волині

   

Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини.         Основні завдання:

  1. Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та громадськістю.
  2. Сприяти працевлаштуванню волинської молоді.
  3. Надавати психологічні та юридичні консультації молодим людям.
  4. Поширювати інформацію про діяльність громадських організацій.
  5. Підвищувати знання та навики молоді, правову свідомість.
  6. Розвивати та підтримувати ініціативи сільських громад.

   

Наші партнери

   
Асоціація захисту прав молоді Волині    
   
Агенція Інтернет-Реклами    
   
Волинський Інформаційний Портал