Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Про нас

   

На хвилі буму мережевих технологій та новітніх інформаційних медіа розпочала свою діяльність громадська організація "Асоціація розвитку інтернет-простору"

Своєю метою організація вважає сприяння розвитку Інтернету та новітніх інтернет-технологій в Україні та ефективному використанню цих технологій, інформаційна діяльність, допомога і захист прав та інтересів членів організації щодо здійснення та підтримки освітньої, наукової та культурної діяльності, участь у розробці та реалізації різного роду суспільно важливих програм та проектів, спрямованих на розвиток Інтернету.

Асоціація розвитку інтернет-простору створена для сприяння розвитку Інтернету та просуванню нових технологій для масового користувача, призвана покращувати ефективному використанню цих технологій у всіх галузях людського життя.

Асоціація декларує максимальну підтримку освітніх проектів, котрі направлені на покращення рівня знань та культури користування інтернетними технологіями у широких масах.

Організація планує співпрацю з суспільно активними громадянами України, громадськими організаціями, міжнародними та національними благодійними фондами та організаціями, органами влади, соціально-відповідальним бізнесом, медіa ресурсами.

Основна проблематика, що існує на даний момент і яку Асоціація також має на меті вирішувати, це те, що інформаційні технології на даний момент розвиваються шаленими темпами, проте рівень масової обізнаності по Україні доволі низький. Асоціація має на меті організовувати освітні проекти для організації навчань населення новітнім технологіям, використання їх у повсякденному житті тощо.