Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Перше IT cafe

   

В останній день літа відбулося Перше IT Cafe кафе. Захід, присвячений ІТ-шникам, гікам і любителям нових технологій, відвідало 32 учасника, 1 шиншила, 1 ігуана та 5 рибок, 16 ІТ анекдотів можна було прочитати на стінах, було розказано 5 доповідей, представлено 1 проект та ще одна подія, на кофе-брейки пішло 5 кг печива, а каву та чай вже й ніхто не рахував.

Наші відвідувачі мали змогу послухати доповіді на наступні теми:

  • Android. Еволюція, статистика, факти.
  • Комп'ютерні віруси: тридцять років безчинств.
  • Agile і робота по принципах Scrum в реальних проектах.
  • Що таке брутфорс і як з ним боротись.
  • Оптимізація верстки SASS + Compass Framework.

Подекуди обговорення доповідей займало ледь не стільки ж часу, скільки й сама доповідь.

На афтепаті, в душевній атмосфері, було зіграно кілька партій в нарди та інші цікаві інтелектуальні ігри. Сподіваємося всім було цікаво, а ми розпочинаємо підготовку до Другого ІТ Cafe.

Відео звіт з події можна переглянути на нашому каналі на .