Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Другий Луцький Баркемп

   

26 жовтня 2009 року був успішно проведений Другий Луцький Баркемп.

Баркемп пройшов у форматі дружнього обговорення, під час яких учасники мали можливість не тільки послухати презентації, але й поспілкуватися між собою в неформальній обстановці.

Програма баркемпу в основному присвячена сервісам Google:

0) Вступне слово, а також коротко про чудові враження від Блогкемпу  Східної Європи ()

доповідач Віктор Левандовський aka Leviks

1) Google - короткий огляд: історія, компанія, сервіс, цікаві факти - доповідач Віктор Левандовський aka Leviks

2) Google Docs - доповідач Олексій Зубко aka Zolexiy

3) Google Talk & Jabber - доповідач Олексій aka Elisium

4) Google Search - як знайти те що не шукаєш. АБО як наш пошук зробити кращим та швидшим.  Доповідач-  Артемчук Богдан Васильович aka boh@rt(ik)

Фотозвіт заходу приведено нижче.