Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Луцьк Facebook Day 2011

   

 Оголошуємо про проведення чергового баркемпу - Луцьк Facebook Day 2011 

Захід присвячується чудовому сервісу Facebook, який щорах більше набуває популярності і завойовує своїх прихильників. Наразі на наших волинських просторах також спостерігається шалений ріст аудиторії сервісу. То ж ми вирішил провести задля цього захід у стилі баркемпу.

В рамках заходу планується проведення 4-5 доповідей, з метою показати цікаві практичні навики роботи з сервісом, котрі можуть стати в пригоді в повсяденній діяльності.  

Крім того участники матимуть чудову нагоду познайомитися особисто, розвіртуалитися, обмінятися досвідом.