Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Lutsk Google Day-2010

   

Продовжуючи традицію проведення інтернетних семінарів, громадська організація Асоціація Розвитку Інтернет Простору провела Lutsk Google Day-2010, котрий присвячений Google - технологіям.

Організатори зібрали близько пятидесяти учасників, які зацікавлені у навчанні новим технологіям, розвитку власних можливостей, спілкуванню та обміну досвідом. Організатори переконані, що така подія дасть гарний поштовх до підвищення інтересу до всесвітньої мережі в загальному, а також до інструментів Google, адже такі знання значно допомагають професійній діяльності у повсякденному житті.

Ця подія - це продовження серії баркемпів, котрі вже проводилися: Lutsk Twitter Day, Другий Луцький Баркемп, Перший Луцький Баркемп. Останні події були доволі популярні і збирали понад 40-50 чоловік.

Даний захід було проведено 20 БЕРЕЗНЯ 2010 року у Палаці Піонерів (2 поверх, конференц-зал).

Формат заходу -  мінікемп. Це означає - участь безкоштовна, кожем бажаючий може слухати, кожен може запропонувати доповідь та виступити.

Основна мета - це обмін досвідом щодо використання інструментів, поширення інформації

На кого розрахований: на всіх, хто використовує Google в повсякденній діяльності

Зважаючи на цікаву тему, організатори спостерігали гарну відвідуваність заходу.

Були розглянуті такі теми:
1) Google як явище. Історія. Цікаві факти.
2) Gmail - електронна пошта. В чому фішка.
3) Google Docs vs Microsoft Office
4) Google Search - як знайти те що не шукаєш. АБО як наш пошук зробити кращим та швидшим.
5) Google Picasa
6) Google Maps

Обговорення та реєстрація доступні за адресами

Відеосюжет у новинах:

Відеосюжет у тижневому альманасі: