Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Lutsk twitter day 2009

   

На фоні України волиняни є дуже активними ентузіастами баркемпів – організованих освітніх, відкритих для всіх охочих зустрічей інтернет-користувачів для обміну досвідом та набутими знаннями в роботі у всесвітній мережі. Черговий баркемп під назвою «Lutsk twitter day 2009» відбувся 12.12 о 12:12 у Луцьку. Цього разу зустріч присвятили інтерактивній технології .

Зі слів організатора зустрічі Віктора Левандовського, сьогодні до твітеру проявляють свій інтерес люди найрізноманітніших професій, які у своїй роботі використовують інтернет.

Значна частина із них навчились використовувати твітер для комерційних цілей, для популяризації свого продукту, послуг чи сайту компанії.

Однак найбільшою перевагою цієї технології є можливість миттєво обмінюватись між користувачами всієї планети короткими повідомленнями будь-якого змісту: новини в режимі реального часу, робочі інструкції, «думки вголос», власне враження чи бачення чогось тощо.

«Використовуючи твітер, – розповів Віктор Левандовський, – можна, наприклад, поінформувати інших користувачів про подію, яка трапилась на ваших очах. Оперативний знімок з місця події можна відправити за допомогою mms і про те, що трапилося, люди довідаються ще до того, як на місце події потраплять журналісти».

На черговий луцький баркемп, присвячений твітеру, зібралося майже 20 учасників.

За дві години дійства присутні обговорили можливості використання цієї технології у повсякденному житті. Також четверо учасників підготували доповіді про загальні принципи функціонування цієї технології, етику спілкування за допомогою твітера, його можливості для популяризації веб-сайтів.

Загалом, твітер, своєю простотою вивів спілкування між людьми на новий якісний рівень. Також, завдяки спілкуванню через твітер, люди почали зустрічатися поза інтернетом - вживу. Такі зустрічі вже відбувалися в Києві, Львові, Тернополі.

Довідка:

Тематичні зустрічі між інтернет-користувачами поза межами всесвітньої мережі набирають шаленої популярності в цілому світі. Перше таке спілкування на території України відбулося менш ніж два роки тому. Відтоді у Луцьку інтернетники зустрічалися ще двічі.

Попередній другий луцький Баркемп відбувся 20 вересня 2008 року. У ньому взяли участь понад 40 учасників. Зустріч об’єднала як тих, хто цікавиться інноваціями в Інтернет-середовищі, так і простих користувачів, які перебувають у пошуках варіантів економії часу, спрощення й оптимізації власної роботи в мережі.

На баркемп прийшло майже два десятки людей різних професій, починаючи від веб-дизайнерів та програмістів , закінчуючи економістами, журналістами та підприємцями, які проявили інтерес до теми та хотіли поділитися своїми знаннями. Основний мотив учасників першої зустрічі – познайомитися та перейняти досвід.

Зсилки по темі:
http://www.vip.volyn.ua/news/lutsk-twitter-day-2009-zaproshu-do-znaiomstva-sp-lkuvannya
http://www.pravda.lutsk.ua/news/17193/
http://skinik.name/blog/998.html
http://vkontakte.ru/club13526988
http://oss-studio.com.ua/index.php?go=/news/&id=1212163507