Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Перший Луцький Баркемп

   

Перший луцький Баркемп був проведений 21 вересня 2008 року.

Коротко, що таке Баркемп:  це захід у форматі "неконференції", яка присвячена людям, які цікавляться інтернет середовищі, створюють нові медіа, блоги, веб 2.0 проекти, їхнім ідеям й інноваціям в інтернет-середовищі.

Виникнувши в 2005 у Кремінній долині, формат поширився як лісова пожежа, охоплюючи всі нові країни й міста. З того моменту були проведено десятки або сотні баркемпов різної тематики по усім світі.

Основна мета блогкемпів - це інформувати українців про веб2.0 технології та про те, як розумно і з користю використовувати інтернет:
-  обмін досвідом, тими цікавими речами, що зараз відбуваються в інтернеті
- ознайомлення та просування в маси нових можливостей. Основна маса людей не мають уявлення як користуватися RSS потоками, вікіпедією, блогами і як  розумно використовувати всі ті інструменти, які пропонує сьогодні інтернет.
- показати які можливості відкриває перед людьми інтернет  сьогодні і пояснити, яким чином він може бути використаний з користю.

Теми доповідей:
 1. Вступ, знайомство
 2. Концепція web 2.0
      Доповідач - Leviks
  3. Wiki - можливості використання
      Доповідач - Olexiy
  4. Громадянська  журналістика і блоги
     Доповідач -  sv
  5. Використання RSS
      Доповідач - Leviks
  6. Соціальні мережі (напевно виступ про запас, адже може не
вистачити часу для спілкування )
      Доповідач - Leviks
  7. Вільне спілкування

-----
Ссилки по темі: