Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Сайт Фундації Острозьких

   

Фундація Острозьких являється регіональним благодійним фондом (недержавна неприбуткова незалежна організація). З директором цієї організації Русланом Крапличем ми познайомилися на одному із цікавих семінарів, котрий він проводив. Зі спілкування ми зрозуміли, що ця організація займається дуже корисними та цікавими проектами, та її діяльність мусить викликати цікавість у користувачів інтернету. На той момент у організації вже був сайт, проте ми запропонували його оновити.

розроблений на систему управління контентом, в нього закладена портальна архітектура, має можливості для реєстрації користувачів та розміщення всіє необхідної інформації.

Наразі на ви можете знайти інформацію про Фундацію Острозьких, програми, послуги, персонал, проекти та ініціативи, які були реалізовані за підтримки Фундації, про благодійників, спонсорів та партнерів, які долучалися до благодійних ініціатив Фундації.

На сторінках сайту Ви також знайдете електронні версії звітів Фундації та журналів «Вісник благодійництва» за попередні роки.

Ми зголосилися проспонсорувати виготовлення сайту для Фундації Острозьких і таким чином проявити свою соціальну відповідальність та долучитися до доброї справи – поширення ідеї благодійництва та меценатства.

Адреса сайту:

Сайт виготовлений компанією .