Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Школа веб-розробника

   

ГО "Асоціація розвитку інтернет-простору" оголошує про ініціативу відкриття Школи веб-розробника.

Метою проекту є популяризація професії веб-програміста. Ми ставимо за мету донести до суспільства важливість та перспективність професій, котрі породжені новітніми технологіями. Багато молоді знаходяться в пошуку професійної орієнтації. Ми ставимо за мету допомогти їм зрозуміти суть та перспективи однієї з найсперпективніших професій сьогодення.

Дана ініціатива також викликана тим, що на даний момент інформаційні технології мають досить велику тенденцію росту, що спричиняє потребу в кваліфікованих спеціалістах. Одним із досить перспективних напрямків є веб-розробка.

На даний момент готується до запуску перший набір на "Курс молодого веб-розробника".

В курсі буде ознайомлення з базовими речами, наприклад що таке хостінг, вебсервер, html, css, xamp/денвер, по процесам - проектування, дизайн, розробка, верстка і т.д і т.п. Тобто перший крок - це просто введення в тему

Відбір на курс проводиться на конкурсній основі, таким чином переможцям буде вручено грант на навчання по курсу, тобто для учасників даного курсу навчання буде безкоштовним. Гранти фінансуються ГО "Асоціація розвитку інтернет-простору" (arip.com.ua) та формацією веб-розробників "InternetDevels" (internetdevels.com).

Ссилки по темі:

Всім бажаючим взяти участь прохання звязуватися за контактами:
Віктор Левандовський
Голова ГО "Асоціація розвитку інтернет-простору"
Керівник формації InternetDevels
Email:v.levandovsky@gmail.com
Skype: v.levandovsky
Телефон:050-6346156