Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Проекти

   
November 2013

Сьогодні відбулося Друге ІТ Cafe, на яке завітало майже вдвічі більше учасників: 62 людини прийшло послухати доповіді та поділитися своїми знаннями. Було трішки тісно, адже людей було трішки більше, ніж ми очікували, але тепло і позитивно.

Цього разу наші відвідувачі мали змогу послухати такі теми:

   
   
Серпень 2013

В останній день літа відбулося Перше IT Cafe кафе. Захід, присвячений ІТ-шникам, гікам і любителям нових технологій, відвідало 32 учасника, 1 шиншила, 1 ігуана та 5 рибок, 16 ІТ анекдотів можна було прочитати на стінах, було розказано 5 доповідей, представлено 1 проект та ще одна подія, на кофе-брейки пішло 5 кг печива, а каву та чай вже й ніхто не рахував.

Наші відвідувачі мали змогу послухати доповіді на наступні теми:

   
   
February 2011

 Оголошуємо про проведення чергового баркемпу - Луцьк Facebook Day 2011 

Захід присвячується чудовому сервісу Facebook, який щорах більше набуває популярності і завойовує своїх прихильників. Наразі на наших волинських просторах також спостерігається шалений ріст аудиторії сервісу. То ж ми вирішил провести задля цього захід у стилі баркемпу.

В рамках заходу планується проведення 4-5 доповідей, з метою показати цікаві практичні навики роботи з сервісом, котрі можуть стати в пригоді в повсяденній діяльності.  

   
   
Травень 2010

ГО "Асоціація розвитку інтернет-простору" оголошує про ініціативу відкриття Школи веб-розробника.

Метою проекту є популяризація професії веб-програміста. Ми ставимо за мету донести до суспільства важливість та перспективність професій, котрі породжені новітніми технологіями. Багато молоді знаходяться в пошуку професійної орієнтації. Ми ставимо за мету допомогти їм зрозуміти суть та перспективи однієї з найсперпективніших професій сьогодення.

   
   
March 2010

Продовжуючи традицію проведення інтернетних семінарів, громадська організація Асоціація Розвитку Інтернет Простору провела Lutsk Google Day-2010, котрий присвячений Google - технологіям.

Організатори зібрали близько пятидесяти учасників, які зацікавлені у навчанні новим технологіям, розвитку власних можливостей, спілкуванню та обміну досвідом. Організатори переконані, що така подія дасть гарний поштовх до підвищення інтересу до всесвітньої мережі в загальному, а також до інструментів Google, адже такі знання значно допомагають професійній діяльності у повсякденному житті.

   
   
Грудень 2009

Фундація Острозьких являється регіональним благодійним фондом (недержавна неприбуткова незалежна організація). З директором цієї організації Русланом Крапличем ми познайомилися на одному із цікавих семінарів, котрий він проводив. Зі спілкування ми зрозуміли, що ця організація займається дуже корисними та цікавими проектами, та її діяльність мусить викликати цікавість у користувачів інтернету. На той момент у організації вже був сайт, проте ми запропонували його оновити.

   
   
Грудень 2009

На фоні України волиняни є дуже активними ентузіастами баркемпів – організованих освітніх, відкритих для всіх охочих зустрічей інтернет-користувачів для обміну досвідом та набутими знаннями в роботі у всесвітній мережі. Черговий баркемп під назвою «Lutsk twitter day 2009» відбувся 12.12 о 12:12 у Луцьку. Цього разу зустріч присвятили інтерактивній технології .
   

   
Жовтень 2008

26 жовтня 2009 року був успішно проведений Другий Луцький Баркемп.

Баркемп пройшов у форматі дружнього обговорення, під час яких учасники мали можливість не тільки послухати презентації, але й поспілкуватися між собою в неформальній обстановці.

Програма баркемпу в основному присвячена сервісам Google:

0) Вступне слово, а також коротко про чудові враження від Блогкемпу  Східної Європи ()

доповідач Віктор Левандовський aka Leviks

   
   
Серпень 2008

Перший луцький Баркемп був проведений 21 вересня 2008 року.

Коротко, що таке Баркемп:  це захід у форматі "неконференції", яка присвячена людям, які цікавляться інтернет середовищі, створюють нові медіа, блоги, веб 2.0 проекти, їхнім ідеям й інноваціям в інтернет-середовищі.

Виникнувши в 2005 у Кремінній долині, формат поширився як лісова пожежа, охоплюючи всі нові країни й міста. З того моменту були проведено десятки або сотні баркемпов різної тематики по усім світі.