Компанія саме й займається просуванням та рекламуванням в мережі інтернет, виконує розкрутку і просування, розміщає банерну рекламу, та виконує всі ті роботи, що попадають під термін "пошукова оптимізація сайтів" та рекламна діяльність в інтернеті.
Компанія InternetDevels надає професійні послуги в галузі створення веб-сайтів та інтернет-орієнтованого програмного забезпечення. Компанія пропонує своїм клієнтам повний сервіс у створенні інтернет-рішень. Перелік послуг охоплює увесь спектр професійних послуг починаючи з розробки технічного завд...
Місія:сприяти побудові повноцінного, справедливого громадянського суспільства, заснованого на ідеалах демократії, традиційних моральних цінностях та гармонії інтересів суспільства і людини. Основні завдання: Сприяти налагодженню міжсекторного партнерства між органами влади, бізнесу та гро...
   
21.01.2015
У Луцьку оголосили про створення ІТ-кластеру 20 січня 2015 у року під час конференції, що відбулася у приміщенні ЦНАПу Луцької міської ради.
   

Друге IT Cafe

   

Сьогодні відбулося Друге ІТ Cafe, на яке завітало майже вдвічі більше учасників: 62 людини прийшло послухати доповіді та поділитися своїми знаннями. Було трішки тісно, адже людей було трішки більше, ніж ми очікували, але тепло і позитивно.

Цього разу наші відвідувачі мали змогу послухати такі теми:

  • - Маркетинг стартапів.
  • - Соціальні мережі.
  • - Підвищення юзабіліті інтернет магазинів.
  • - Як стати програмістом?
  • - Комп'ютерна 3D графіка. Технології ігрової індустрії.

Опісля офіційної частини для відвідувачів кафе були проведені чемпіонати по настільним іграм: Монополії та Джензі, переможці яких отримали в подарунок від організаторів невеличкі призи - кружки з логотипом заходу.

А для всіх хто не зміг вибратися на Друге ІТ Cafe ми відзняли відео з усіх доповідей. Матеріали зараз в обробці, та невдовзі вони стануть доступні на нашому каналі на .